Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити кисіль з ревеню?
З корисних і цілющих черешків ревеню легко і просто можна приготувати кисіль, який можна буде пити як гарячим, так і холодним - особливо гарний холодний кислуватий кисіль з ревеню в літню пору, коли жарко.

Продукти потрібні для приготування такого киселю на чотири порції: близько половини кілограма стебел ревеню, 100 грамів цукрового піску (або ж трохи більше, якщо ви хочете, щоб кисіль вийшов більш солодким), одна з половиною їдальня ложка крохмалю, а також один літр питної води.


Стебла ревеню необхідно ретельно вимити і порізати на невеликі шматочки, після чого їх потрібно перекласти в каструлю, залити водою і поставити на вогонь. Після того, як вода з ревенем закипить, в неї слід додати необхідну кількість цукру і, коли він повністю розчиниться, зняти каструлю з плити.
Остиглий досить відвар потрібно процідити, а сам ревінь подрібнити блендером і з'єднати з розведеним у склянці відвару крохмалем і розмішати. Пюре з ревеню з крохмалем, додати в каструлю і знову поставити на плиту, потім, постійно помішуючи, довести до кипіння і відразу ж зняти з вогню.