Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати мармелад з цукіні з імбиром?
В якості інгредієнтів для такого мармеладу використовуються апельсин, лимон, яблуко, а також корінь імбиру, але основний і найбільш незвичайним, на мій погляд, його складовими є натертий кабачок цукіні. Мармелад виходить просто чудовий!

Отже, для того, щоб приготувати такий незвичайний і смачний мармелад, вам будуть потрібні наступні складові: п'ять склянок вже натертого цукіні, два великих апельсина, один лимон, одне велике яблуко, корінь імбиру приблизно п'ять-сім сантиметрів і чотири склянки цукрового піску.


Тертий цукіні слід викласти в каструлю і додати до нього подрібнену цедру, зрізану з ретельно вимитих апельсинів. Самі апельсини і лимон потрібно почистити від шкірки і звільнити від кісточок і білої шкірки, всі ці відходи необхідно загорнути в марлю у вигляді мішечка і зав'язати. Очищений корінь імбиру потрібно натерти на дрібній тертці і також зав'язати в марлю. Апельсини, лимон, а також вимите і очищене яблуко дрібно нарізати і додати в каструлю до цукіні, після чого поставити на вогонь і додати цукор.
Варити масу до кипіння і поки не розчиниться цукор, а потім вогонь зменшити до зовсім невеликого і покласти в каструлю марлеві мішечки з імбиром і шкіркою апельсинів і лимона. Продовжувати варити приблизно 45 хвилин, постійно при цьому помішуючи масу.
Потім дістати з каструлі мішечки, а готовий мармелад розлити у підготовлені (стерилізовані) банки і закатати, після чого їх потрібно буде ще простерилізувати протягом 10 хвилин.