Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується молочний лікер з горілкою?
Якщо ви не боїтеся експериментувати на кухні і поєднувати не поєднувані на перший погляд продукти, цей рецепт вам точно сподобається. Дивно ніжний, міцний лікер готується на горілці, з додаванням ванілі і свіжих лимонів, ось рецепт приготування:


Що буде потрібно: кип'яченого молока свіжого пів літра, рівно стільки ж магазинної горілки без добавок, один великий лимон, натуральна ваніль або в пакетику ванільний цукор, плюс цукру пів кіло. Так багато цукру додається для додання готовому напою належної густоти і необхідної солодощі, адже робити ми будемо лікер - тягучий і досить густий спиртний напій.

В чисту півтора або двох літрову банку насипати цукор, додаємо до цукру промиті і нарізані на чотири частини шматочки лимона. Ваніль натуральну (пакетовану) всипаємо. Тепер виливаємо молоко холодне, горілку охолоджену і перемішуємо. Зав'язуємо горлечко банки щільною тканиною (закривати пластмасовою кришкою не рекомендується). Тепер ставимо банку в темне місце, витримуємо в прохолоді 11 - 12 днів.

На тринадцятий день проціджуємо в графин, охолоджуємо. Молочний лікер готовий!