Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати домашній лікер "Бейліз"?
Існує чимало алкогольних напоїв, аналоги яких можна приготувати самостійно у себе на кухні. Пропоную варіант приготування на мій погляд самого смачного лікер "Бейліз".


Якщо ви ще не пробували готувати напій за таким рецептом - неодмінно спробуйте. Особливих складнощів тут немає, інгредієнти найпростіші. Нам не знадобиться навіть шейкер (пристосування для приготування змішаних коктейлів), готувати лікер ми будемо у звичайній літровій банці і вже потім перельем отриманий благородний напій в красивий посуд.

Нам буде потрібно: водки грамів триста, згущеного молока таку ж кількість, дві ложечки меленої кави (можна, до речі, розчинним замінити) і вода, плюс маленький пакетик ванільного цукру.

Готуємо "Бейліз" домашній: варимо міцний кава в невеликій кількості води. В порожню банку вливаємо згущене молоко, виливаємо холодний міцний кава і гарненько перемішуємо. Наливаємо горілку і додаємо ванілін, все ретельно розмішуємо ложкою. Лікер готовий! Тепер його залишилося охолодити і спробувати на смак.
Приємного!