Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати ананасову-шоколадну шарлотку?
Цікавий варіант «холодної» шарлотки.

Список продуктів: сто грамів молочного шоколаду, сто грамів десертного шоколаду, 13,5 г желатину, сімдесят грамів цукру, чотири жовтка, пара пакетики ванільного цукру, чотириста двадцять п'ять грамів консервованих ананасів, щіпка солі, чотири яєчних білка, вісімдесят грамів світлого рому, тридцять п'ять бісквітних печива, двісті п'ятдесят мілілітрів молока, триста сімдесят п'ять мілілітрів вершків.


В холодній водичці замочуємо желатин. Обидва сорти шоколаду натираємо на тертці.

В жароміцної мисці розтираємо в піну жовтки, ставимо їх на не дуже гарячу водяну баню. Продовжуючи енергійно збивати, додаємо молоко, звичайний цукор і ванільний цукор. Коли цукор розчиниться, всипаємо шоколад. Потім додаємо віджатий желатин і збиваємо до його повного розпускання в гарячому кремі. Прибираємо миску з плити, ставимо її в невеликий тазик з холодною водою і вбиваємо до охолодження. Наливаємо ром і виставляємо желе на холод.

Нарізаємо шматочками консервований ананас. Кілька шматків зберігаємо для прикраси. Білки збиваємо в густу пінку. Половину вершків також збиваємо, з'єднуємо з ананасами, білками і вводимо в желе.
Беремо форму і обкладаємо її дно і стінки бісквітним печивом. Середину наповнюємо кремом, вирівнюємо поверхню і відправляємо форму в холодильник на 4 години.

Перед подачею опрокидываем шарлотку на блюдо. Збиваємо половину вершків і прикрашаємо шарлотку за допомогою кондитерського мішечка. Розкладаємо шматочки ананаса і подаємо.