Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Які страви їдять китайці на Новий Рік?
Їжа в КНР має особливе значення - вона символічно насичує організм силами на весь наступний рік. Підготовка до новорічного столу починається в Китаї за місяць до початку святкування.


Дійсно, вже в переддень Нового Року на вулицях Китаю можна побачити висячі тут і там ковбасу, рибу і м'ясо. В'ялене і сушене таким чином м'ясо розігрівають на пару і подають до святкового столу.

На кухні найчастіше працюють господарі будинку, та так старанно, що навіть не встигають повноцінно зустріти Новий Рік. Поки дружина куховарить, чоловік грає роль офіціанта, підливаючи гостям рисову горілку байдзю. Непитущі задовольняються іншими напоями, наприклад, чаєм, соком або солодким червоним вином з додаванням коли.

Подача страв до новорічного столу зазвичай відбувається в наступній послідовності: м'ясне (наприклад, пельмені - одне з найпопулярніших страв у Китаї), рослинна їжа, курячий бульйон і локшина або рис. У подачі страв також є свої закономірності. Наприклад, стегенце в бульйоні дають самому дорогому гостю, у кого локшина довше, той більше проживе і.т.д.