Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати корисний дієтичний сніданок?
Бувають такі ситуації, коли необхідно приготувати на сніданок що-небудь дієтичне, легке, але при цьому смачне і корисне блюдо.


З дієтичного, але дуже смачного і поживного можна приготувати вівсяні пластівці. Беремо пластівці окропом заливаємо крутим, наливаємо води з розрахунку: частина вівсяних пластівців на дві частини води. Зовсім трохи солі слід додати, дати пластівцям набрякнути у воді. Тим часом родзинки, курагу, інжир промити у воді. У миску всипати пластівці набряклі, додати промитий родзинки і курагу з інжиром (інжир слід дрібно нарізати), перемішати і дієтичний сніданок готовий. Ні жиру, ні суттєвих калорій в такій страві немає, але сили і ситості вівсянка з фруктами додасть.

Так само можна вівсяні пластівці залити не окропом, а нежирним якісним (краще домашнім) кефіром. В кефірі вівсяні пластівці досить довго набухають, тому заливати їх кефіром необхідно з вечора або години за два - півтора до планованого сніданку. До кефіру з вівсяними пластівцями слід додати нарізаний банан, смак у такого блюда буде просто дивовижний.