Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно готувати хрін?
Як правило, самим смачним хріном є той, який досягає в довжину двадцять або двадцять п'ять сантиметрів і має товщину в три сантиметри. У такого хрону поверхня повинна бути світленька і рівна, а м'якоть при цьому біла.


Корінь хрону досить швидко стає млявим і висихає, тому перед приготуванням краще витримати її деякий час у холодній воді.

При приготуванні хрін досить сильно подразнює слизову оболонку очей, щоб уникнути цього, можна скористатися деякими способами:

Спосіб 1. Корені хрону перед приготуванням трохи краще заморозити, а вже потім заморожені натирати. При такому способі приготування смак хрону не погіршиться.

Спосіб 2. Подрібнити хрін можна також і за допомогою м'ясорубки. Для того щоб уникнути їдкого запаху хрону необхідно надіти на вихідний отвір м'ясорубки невеликий цілий поліетиленовий пакетик і закріпити його за допомогою гумки або шнура. Після закінчення перекручування хрону поліетиленовий пакетик акуратно знімається разом з вмістом. Будьте дуже обережними, щоб струмінь їдкого запаху з пакета не потрапила до вас в обличчя.

Перед приготуванням у хрону потрібно очистити шкірку.

Щоб уникнути потемніння вже натертого хрону, необхідно скропити на нього оцет або лимонний сік, потім перемішати.