Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Які правила існують з приготування різної капусти?
При приготуванні капусту не треба мити гарячою водою, так як із-за цього знижується її харчова цінність.


Для того щоб у капусті збереглося якомога більше вітамінів, її краще гасити, а не варити. Якщо при гасінні до білокачанній капусті додати оцет, то вона не буде дуже м'якою. Цвітну капусту краще тушкувати в молоці.

Якщо капусту використовують для фаршу, то у такому разі її солити не потрібно, так як вона виділить велику кількість рідини.

Не потрібно смажити свіжу капусту, так як вона стає при смаженні сухий і не дуже смачною. Тому перед смаженням капусту краще відварити.

Для того щоб цвітна капуста зберігала при приготуванні свій колір, необхідно покласти її в холодну воду з додаванням лимонної кислоти, при варінні встановити максимальний вогонь і не накривати кришкою. А капусту краще варити в емальованому посуді.

Щоб тушкована капуста або запечена не вийшли занадто жирної, необхідно спочатку готувати її з додаванням невеликої кількості води, а вже в кінці приготування додати жир.

Іноді в капусту або інші овочі можуть заповзати равлики, мурахи та інша живність, то тоді краще перед приготуванням капусту або інші овочі занурити в холодну воду з додаванням солі, приблизно на вісім чи десять годин. За цей час різні комахи спливуть.

Іноді при приготуванні голубців відбувається пригорання нижнього шару листя, щоб цього уникнути краще на дно покласти кришечку іншій каструлі ручкою вгору, на кришку викласти шар капустяного листя, а вже потім і голубці.