Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати листкове бездріжджове тісто для піци?
листкового тіста потрібні інгредієнти: борошно - 2 склянки, вода - 1 склянка, яйця - 2 шт. сіль, оцет або лимонна кислота, масло вершкове - 300гр.


Борошно просіяти через сито на дошку, зробити в ній невелике поглиблення, додати воду разом з яйцями, лимонну кислоту або оцет, сіль, потім заважати, поки суміш не перетвориться в однорідну масу.

Тісто потрібно скачати в форму кулі, покласти на стіл, попередньо посипану борошном, закрити зверху рушником і залишити на 0,5 години, щоб тісто набуло еластичність і легше раскатывалось.

Розігріти вершкове масло, додати борошно і ретельно розмішати. З олії зробити чотирикутну плоску пластину. Тісто посипати борошном, розкотити його так, щоб у середній частині воно було товщі, ніж з країв. В центрі покласти підготовлене масло, накрити його краями тіста, краї защипнути. Після потрібно зверху посипати борошном і обережно без натискання розкачати його в пласт товщиною близько 1,5см. Прибрати зайву муку і скласти отриманий пласт вчетверо. Залишити на 10 хвилин, потім знову розкачати до товщини 1,5 см, прибрати борошно борошно, скласти вчетверо. Через 20 хвилин знову розкачати тісто і скласти вчетверо. Потім повторити процедуру ще раз.