Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Навіщо треба мити і бланшувати фрукти, овочі та ягоди перед консервуванням?
При підготовці до консервування продуктів необхідно дотримувати деякі правила. Зокрема обов'язковою вимогою є миття і бланшування овочів і фруктів.


Будь-які фрукти, овочі при підготовці до тривалого зберігання, то це буде засолювання, або це буде сушка, або ж консервування потребують хорошої і ретельної промивки. Як правило, вони промиваються проточною водою. Варто все ж звернути увагу на коренеплоди і огірки, вони можуть бути дуже забруднені. Тому краще їх залишити на деякий час у воді, щоб зійшов первісна бруд, а вже потім ретельно промити під проточною водою, іноді навіть вживаючи щіточку.

Після того як овочі та фрукти будуть промиті, то рекомендується дочекатися повного їх висихання, щоб стекла вся вода.

Потім, як овочі та фрукти будуть вже помиті, то деякі з них вимагають бланшування. Зазвичай процес бланшування відбувається за допомогою киплячої води. Для кожного виду продуктів треба дивитися час бланшування, яке повинно бути зазначено в рецепті. Не слід нехтувати даними керівництвом. Так як зазвичай необхідно білити ті фрукти або ягоди, які мають тонку шкірку. Це робиться на той випадок, щоб під час термічної обробки шкірка на них не тріснула.

Як правило, овочі піддають бланшированию, щоб зберегти їх пружність і натуральний колір. До того ж деякі овочі від такої процедури стають краще на смак, так, зокрема цибуля, перець або баклажани втрачають свою гіркоту.

Бланшують зазвичай в емальованому посуді, викладаючи їх на спеціальну сітку. Якщо немає пристосування для бланшування, то можна просто класти овочі або фрукти в друшляк, який опускати в киплячу воду.

Бланшувати треба строго по часу зазначеному в рецепті, воно може коливатися від однієї хвилини аж до однієї години.

Обов'язково після бланшування потрібно овочі або фрукти промити холодною водою.
Така обробка дозволяє зміцнити тканини овочів і фруктів і видалити з них зайве повітря. В результаті чого овочі або фрукти, а також ягоди зможуть зберегти свій натуральний колір і не будуть під час консервування розварюватися.

Слід враховувати, що на півкілограма сировини для бланшування потрібно брати один літр води.

Вдалого вам консервування!