Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як можна приготувати рибу Талісман?
Риба Талісман, так само, як і Зубатка дуже смачні риби. Але якщо їх готувати звичайним і звичним для нас способом, тобто смажити, то від цієї риби не залишиться рівним рахунком нічого. Тому можна для приготування цієї чудової риби скористатися запропонованим рецептом. Завдяки тому, що риба викладається на листя цибулі-порею, не відбувається витікання соку, який під час приготування випливає з Талісмана.

Інгредієнти:


Філе риби Талісман - двісті тридцять грамів;
Морква - двадцять п'ять грамів;
Лук зелений - вісім грамів;
Зелень петрушки - два грами;
Часник - три грами;
Соєвий соус і сіль;
Листя цибулі-порею.

Хід приготування:

Необхідно листя добре промити, а потім покласти в пароварку, яка призначена для того, щоб готувати в мікрохвильовій печі.

Моркву потрібно очистити і натерти крупно на тертці. Зелень петрушки та цибулю треба промити, після злегка просушити і порізати дрібно.

Спочатку на підготовлені листки цибулі-порею потрібно покласти трохи моркви і порізаного часнику. Потім треба розкласти рибу Талісман, трохи посолити і присипати зеленню, часником та морквою.

Після цього треба пароварку прикрити кришкою і поставити в мікрохвильову піч на вісім хвилин при повній потужності. Потім треба рибу знову злегка присолити і полити її соєвим соусом. Знову поставити в мікрохвильову піч приблизно на півтори хвилини.

Приємного апетиту!