Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно їдять м'ясні страви?
Здавалося, що такого складного з'їсти шматок смачно приготованого м'яса? Так, нічого. У цьому питанні головне як з'їсти м'ясо: можна рукою, можна з допомогою виделки або брати шматочком лаваша. Як же правильно їсти м'ясні страви?


Для вживання м'ясних, не перекручених на м'ясорубці, страв використовують столові прилади. Відбивні їдять з ножем і виделкою і це незалежно від сорту м'яса. Відрізають по невеликому шматочку, який відправляється відразу в рот. Не слід нарізати відразу все м'ясо, тільки в міру споживання.

Якщо м'ясо подається на кісточці і на кісточку надіта папільйотки, то в такому випадку можна братися за неї прямо рукою.

Якщо до столу подається великий шматок м'яса на блюді, то його розрізають на спеціальному сервировочном столі і укладають заново на блюдо і подають до столу. М'ясо в такому випадку розкладається кожному гостю окремо, починаючи з найбільш шанованих або найстаріших гостей.

Якщо до столу подають м'ясні страви у вигляді бефстроганов, рагу або гуляшу, то в такому випадку необхідно використовувати лише вилку.

При подачі шашликів можна скористатися виделкою і ножем. Для цього знімають з шампурів шматочки м'яса, починаючи з самого нижнього шматка. А можна їсти шашлик і прямо з шампура, якщо він поданий в якості закуски.

Якщо м'ясо готується в горщику, то і подавати його слід в горщику, підставивши під нього тарілочку. Таке м'ясо потрібно безпосередньо з горщика.

Якщо подаються страви, приготовані з перекрученого м'яса. То в такому разі ножем розрізати його не потрібно. Їдять таке м'ясне блюдо з допомогою виделки, а ножем лише притримують.

Сосиски можна їсти, як руками, так і вилочкою і ножа. Руками їдять ті сосиски, які подаються з булкою і без гарніру.