Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як можна знизити калорійність в випікаються виробах?
Багато люблять різні кондитерські та борошняні вироби, але при цьому ми знаємо, наскільки калорійні такі вироби. Звичайно, коли дуже хочеться, то можна й знайти вихід із становища, наприклад шляхом заміною одних продуктів більш калорійних замінити іншими продуктами менш калорійними.


Які ж продукти використовуються у випічці?
У випічці ми використовуємо борошно, яйця, цукор, масло. Звичайно, всі ці продукти мають як позитивний, так і негативний вплив на нашу фігуру. І всі ці продукти беруть участь у випічці одночасно.

Чим можна замінити борошно? Це зробити складно і практично неможливо. Тут треба намагатися замінити пшеничне борошно на гречану, вівсяну, солодову. При цьому можна зробити суміш пшеничного борошна і будь-який інший менш калорійною.

Чим же можна замінити яйця? Є деякі рецепти приготування саме без яєць, тому що у деяких людей є непереносимість цього продукту. Курячі яйця можна замінити перепелиними, так як перепелині яйця дуже корисні. Можна штучно зменшити кількість закладених яєць.

Чим же замінити цукор? Краще всього використовувати не білий цукор, який вважається одним з найшкідливіших, а замінити його на коричневий цукор тростинний. Також можна використовувати замість цукру мед, джем, варення.

Чим замінити масло? Дуже багато рецептів використовують масло. Можна спробувати рецепт покласти не повну норму масла, а половину, а другу частину масла замінити просто бананом або яблучним пюре. А для приготування деяких виробів можна замість масла використовувати кефір.

Для того щоб легше орієнтуватися в калорійності готується продукту краще користуватися спеціальною таблицею калорійності.