Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Барбекю називають спеціальну жаровню з вугіллям, з допомогою якої готують на природі, а також грати з затискачами і ручкою, в яку поміщають м'ясо або інші продукти для приготування їх на вогні. Барбекю називають і сам спосіб приготування м'яса на вогні.


З першими весняними денечками тисячі городян вибираються на природу на шашлики і барбекю. На відміну від традиційних мангалів, сучасні барбекю дозволяють готувати не тільки м'ясо, але і будь-які інші продукти: рибу, курку, овочі і навіть тости.

Є спеціальні рецепти для приготування барбекю, які стали популярними і улюбленими багатьма любителями заміського відпочинку. А м'ясо, приготоване таким способом нітрохи не гірше звичайного шашлику.

Один з простих і дуже смачних рецептів для барбекю: приготування лосося. Для того, щоб його приготувати, потрібно кілька стейків свіжого лосося, лимон, трохи оливкової олії, сіль, чорний перець і пучок чебрецю.

Оливкову олію змішують з лимоном, додають сіль, перець, чебрець. В отриманий маринад кладуть рибу і витримують протягом півгодини. Розігрівають барбекю, кладуть на нього рибу і обсмажують з обох сторін по сім хвилин.

Існують найрізноманітніші за формою і розміром барбекю, виготовлені з різних матеріалів. Кожен може підібрати саме те, що йому потрібно.