Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Який він, винний етикет?
Вино - дуже корисний і смачний напій. Дуже багато людей, вживаючи вино, не замислюються над тим, чи правильно вони це роблять. Існують певні правила вживання вина, порушення яких вважається поганим тоном. Отже, що ж таке винний етикет?


У деяких людей прийнято закушувати вино, але це верх поганого тону. Все має відбуватися з точністю до навпаки: їжу запивають вином, а не навпаки.

Слід також запам'ятати, що до птиці і риби подають біле вино, а до мяса - червоне. Солона риба або занадто жирна, дуже погано поєднуються з вином, так як у вина з'являється металевий присмак.

Найкраще провину подавати негострі види сирів, а хліб виключити взагалі. Сир ідеально підкреслює всі достоїнства вина, а ось хліб розкриває всі його недоліки. Недарма у французькій винної прислів'ї говориться: «Подавай на сирі, купуй на хлібі».

Рожеве або червоне напівсолодке вино подають на десерт разом з фруктами, наприклад, з виноградом, яблуками або грушами. З шоколадом і цитрусовими вино або шампанське поєднувати не слід. У цих продуктів дуже насичений смак, який приголомшує рецептори язика і тому практично неможливо оцінити справжні смакові якості вина.