Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати пісний салат з селерою?
З настанням посту багато господинь замислюються над тим, що приготувати поїсти? Які пісні салати можна приготувати з селерою?


Корінь селери є джерелом кальцію та інших вітамінів. Тож під час посту бажано якомога більше вживати це корисне рослина в їжу.

Пропоную приготувати простий і смачний салат з селерою.Нам потрібні апельсини, селера (краще його корінь), зелень і сметана, сіль і лимон.

Салат готувати дуже просто, необхідно селеру почистити і нарізати довгими тонкими соломками. Щоб вони не потемніли швидко, необхідно їх збризнути свіжим лимонним соком. Тепер апельсин чистимо від шкірки, нарізаємо маленькими шматочками і змішуємо з соломкою із селери. Солимо. Додаємо сметани і розмішуємо салат. Такий салат повний вітамін, необхідних для організму під час посту.

Ще один салат: селера з салатними листям.Готується він так само не складно. Салатні листя миємо й нарізаємо, селера чистимо і нарізаємо соломкою. Додаємо до селері трохи лимонного соку і солі. Перемішуємо. Заправкою до такого салату може бути рослинна олія або сметана. Ось наш салат і готовий. Смачно, ситно і дуже вітамінно.

Приємного апетиту!