Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готувати бісквітний пудинг?
Для приготування бісквітного пудингу необхідний вже готовий випечений бісквітний корж, заварний крем і фрукти. Ось рецепт приготування бісквітного пудингу.


Нам потрібні: по п'ятдесят грам лікеру (м'ятної) і рома, один бісквітний корж, будь-яких фруктів по одній штучці (яблука, груші, ківі, апельсини), пів склянки цукру, один лимон, три яйця, півтори склянки молока, три столові ложки борошна і ще п'ять ложок цукру для заварного крему.

Готуємо пудинг.
Спечений (чи куплений) корж бісквітний необхідно просочити двома видами спиртного. Для цього сам корж необхідно нарізати смужками і половину смужок просочити одним спиртним, другу половину смужок - другим видом спиртного (ром і лікер). Відставляємо коржі в сторону.

Тепер готуємо крем. Жовтки (дуже свіжі!) розтираємо з цукром і з цедрою, знятої з цілого лимона на дрібній тертці. Сюди ж акуратно вводимо і молоко і борошно. Тепер цю масу нам необхідно довести до кипіння. Постійно розмішуємо, щоб крем не пригорав. Знімаємо з вогню і так само помішуємо. Потім чекаємо, поки наш крем охолоне.

Готуємо вогнетривку форму. Дно форми змащуємо маслом (присипаємо борошном). Тепер викладаємо у форму смужки бісквіта, які просочені ромом. Тепер змащуємо перший шар кремом остившім і викладаємо ряд дрібно перемелених фруктів в різнобій. Знову смужки (на вже з лікером), потім крем і знову фрукти.

Тепер білки нам необхідно в тугу піну збити з цукром і залити цією масою форму. Це верхній шар пудингу. ставимо Форму в духовку хвилин на сорок. Орієнтуємося по верхньому шару, повинна з'явитися скоринка.

Пудингу даємо охолонути й нарізаємо.