Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кефаль дуже смачна риба. Її можна коптити, можна запікати. При запіканні кефаль робиться особливо ароматною, а на смак - дивовижна. Пропоную запекти самостійно кефаль в духовці.


Отже, нам знадобиться кефаль свіжа (штуки дві - три), олія оливкова, фольга харчова, сіль, свіжа петрушка (два пучка), зелені оливки (маслини) пів баночки. Спеції для риби, мелений перець.

Готуємо кефаль.
Рибу моєму ретельно, робимо розріз по лінії черева. Виймаємо всі непривабливі нутрощі. Ретельно ще раз промиваємо рибу зсередини. Голову і плавники можна зрізати, але риба виглядає в готовому вигляді красивіше і з головою і з плавниками.

Ретельно промиту кефаль ми просушуємо серветками. Тепер нам необхідно натерти рибу сіллю. По всій поверхні рибки необхідно зробити не дуже глибокі надрізи. Тепер сіллю і перцем (трохи перцю) натираємо кефаль і всередині! і зовні.

Включаємо духовку, розігріваємо до 180 гр. На деко вистилаємо фольгу. На фольгу ллємо трохи оливкової олії. Кефаль викладаємо на фольгу. Тепер запікаємо кефаль в духовці хвилин двадцять.

Готову рибу акуратно виймаємо, даємо трохи охолонути, прикрашаємо оливками і ще тонкими кружечками лимона.
Кефаль запечена готова.
Приємного апетиту!