Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати салат «Лоліта»?
Страва з неповторним смаком грибів і креветок, гідне стати прикрасою вашого святкового застілля. Потрібно докласти трохи вашого старання і вміння, зате отриманий результат з лишком винагородить вас за витрачений час, а скарбничка кулінарних рецептів поповниться ще одним шедевром.

Інгредієнти для приготування салату «Лоліта»:


Огірки мариновані; Печериці; Сирок плавлений; Майонез; Креветки.

Процес приготування салату «Лоліта»:

Цей салат відноситься до листковим салатів. Всі інгредієнти розкладаються в салаті «Лоліта» у відповідності зі строгою черговістю.

Необхідно креветки відварити і почистити. Гриби потрібно почистити, а потім порізати на невеликі шматочки і підсмажити в олії, додаючи сіль і перчик. Окремо потрібно начистити цибулі і порізати його кубиками або півкільцями. Потім потрібно посмажити на сковородочке, додаючи масло рослинне. Плавлений сирок потрібно натерти на терочке.

Починаємо збирати наш салатик. Для цього на блюді першим шаром розкласти огірочки мариновані натерті, далі викласти смажені грибочки, цибуля смажена, наступним шаром буде - сирок тертий плавлений. Обов'язково потрібно буде кожен шар промащувати майонезиком. Поверх салату потрібно розкласти відварні креветочки. Приємного апетиту.