Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати котлетку «Сонечко»?
Чудові котлети можна приготувати, використовуючи м'якоть свинини і курячої печінки. Як же приготувати котлетку «Сонечко»?

Продукти, які потрібні для приготування котлет в розрахунку на одну штуку:


М'якоть свинини - шістдесят грамів;
Печінка куряча - приблизно сорок грамів;
Вершки - одна чайна ложка;
Яйце перепелине - одна штука;
Масло рослинне - одна десертна ложка;
Сіль і мелений чорний перчик.

Порядок приготування котлеток «Сонечко»:


Для початку необхідно підготувати м'якоть свинини або яловичини, баранини, почистити її від сухожиль, потім помити і порізати на невеликі шматочки. В рецепті кількість компонентів вказано в розрахунку на одну котлетку, тому, якщо ви плануєте приготувати якусь певну кількість котлет, то розрахувати кількісний набір компонентів не складе вам праці.

Отже, потрібно печінка курки промити і також порізати на шматочки. Потім м'якоть свинини і курячої печінки перемолоти через м'ясорубку, цю процедуру можна зробити двічі. Після цього м'ясо перемішати і додати вершки, перчик і сіль. Все хорошенечко вибити.

Далі необхідно зробити круглі котлетки і покласти на лист. У кожній котлеткам зробити заглиблення, в яке обережно вбити яйце. Після цього поставити в духовку для затікання, приблизно на п'ятнадцять - двадцять хвилин, температура печі - сто сімдесят градусів. Приємного апетиту.