Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати варення з фейхоа?
Фейхоа є дуже корисним продуктом харчування для людини і нерідко напрошується питання: що ж з нього можна приготувати? У нашій статті ми розглянемо два способи приготування варення з фейхоа.


Перший спосіб. Сире варення з фейхоа.


Для приготування цього варення необхідно взяти один кілограм фейхоа і один кілограм цукру.
Потім треба гарненько промити фейхоа і зрізати сухі частини. Після цього акуратно перекрутити на м'ясорубці. Потім з'єднати з цукровим піском. І розмішувати до тих пір, щоб цукор розчинився, цю процедуру можна робити в кілька прийомів. Потім скласти в готові баночки, закрити кришечками і прибрати в холодне місце. Приємного апетиту.

Другий спосіб. Сире варення з фейхоа з горіхами.


Необхідно взяти один кілограм фейхоа, один кілограм цукру-піску і двісті грамів горіхів (будь-які, можна волоські, фундук та інші).
Для того щоб приготувати таке варення необхідно фейхоа ретельно промити, видалити суцвіття. Потім перекрутити все на м'ясорубці. Окремо потрібно перемолоти горіхи. Для цього можна скористатися блендером або покласти їх в пакет, а потім прокатати качалкою. Після цього перекручений фейхоа змішати з цукром і горіхами, все ретельно перемішувати. Після цього розкласти по підготовленим банках, закрити кришечками і прибрати в холодильник.