Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати квашену червонокачанну капусту?
Восени для хазяєчок настає час заготовок. Існують цікаві рецепти по заготівлі червонокачанної капусти. Як же заквасити червонокачанну капусту?


Власне рецепт заквашування капусти від червонокачанної особливо нічим не відрізняється. Отже, нам знадобляться: червонокачанна капуста, сіль харчова велика, перець горошком, виноград, яблучка і листя виноградні.

Як же ми будемо квасити капусту?

Качанчики капустки ретельно очистити від усіляких ушкоджень, листочків. Розрізати на кілька частин і нашаткувати. Сіль береться з розрахунку на одне відро капусти жменя (жменя) харчової солі. Нашатковану капусту добре змішують з сіллю, трохи стискаючи її.

Потім викладають у підготовлену посудину - це може бути бочка для засолювання, банку, емальована каструля, на дно якого покласти листя винограду. Кладемо капусту пошарово, весь час добряче ущільнюючи руками, кладемо між шарами капусти перчик, яблучка нарізані і виноградники.

Зверху капустку прикрити виноградним листом, потім шматочок полотна і гурток з грузиком. Зверху капустки виділитися сік. Кілька днів капуста перебуває в теплі, а потім потрібно прибрати в холодне місце. Приблизно через сорок п'ять днів капуста буде готова.