Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як солити сало в цибулинні?
Існує багато видів засолювання сала. Проте, є дуже хороший рецепт приготування сала саме в цибулинні, від цього вид сала буде вкрай апетитним і з красивою бурштинової скоринкою, зовні нагадує копчене сало, а за смаком, тут вже слів не вистачає... Так, як солити сало в цибулинні?


Для приготування підготуємо наступні продукти:


Сало з м'ясної прослоечкой, а можна і без неї, тільки обов'язково з шкурочкой - близько одного або півтора кілограма;
Часничок - приблизно п'ять зубчиків, а може і всю головку, тут вже на ваш розсуд;
цибулиння - одна жменя, це приблизно від п'яти або шести цибулинок;
Перець запашний - п'ять горошин;
Перець чорний горошком - десять штучок;
Лаврушка - кілька листочків два або три;
Сіль харчова - половина склянки;
Вода очищена - один - півтора літра.

Як ми будемо солити сало?

Необхідно взяти зручну каструлю, краще, щоб вона була ширше. На дно покласти вимиту цибульне лушпиння, потім покладемо сало, перець чорний і духмяний перець, лавровий лист сіль. Заливаємо сало зі спеціями водою, зверху покласти тарілочку, щоб сало не спливало.

Потім треба поставити каструльку з салом на вогонь, кришка повинна бути закрита. Сало має приблизно десять хвилин прокипіти, після вогонь робимо тихіше і сало вариться десять хвилин, тоді сало буде твердіший чи двадцять - тридцять хвилин, тоді сало буде м'якше. Час варіння визначте для себе самі, кожне приготування такого сала буде привносити щось нове в рецепт.

Після цього сало має простояти в цьому розсолі добу на холоді. Потім після закінчення часу сало витягнути з розсолу, нехай трохи обвітритися, підсохне.

А тим часом готуйте товчений часник з перцем і сіллю. Потім цією часниковою масою обмазати сало, загорнути в пергамент і прибрати в холодильник. Все, сало готове. Приємного апетиту.