Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати цвітну капусту в клярі?
Страви із цвітної капусти вельми корисні. Багато господині цвітну капусту додають в супи, відварюють і смажать у клярі. Як же приготувати цвітну капусту в клярі?


Для початку треба скористатися невеликим радою з приготування кольорової капусти:

Є така особливість у цвітної капусти - при нарізуванні вона темніє. І ось, щоб уникнути цього необхідно зробити наступне: суцвіття цвітної капусти необхідно залити холодною водою і додати одну супову ложку лимонного соку. Така кисленька водичка не дасть потемніти капустка, поки ви готуєте.

Які нам можуть знадобитися продукти:

Цвітна капуста - один вилочок.

Для кляру:

Яйце куряче - два або три;
Борошно - кілька десертних ложок;
Сіль і чорний перчик.

Як готуємо?

Цвітну капусту розберемо на суцвіття, потримаємо в підкисленою воді, а потім проваримо в солоній воді на вогні, хвилин десять або більше, щоб вона була м'яка.

Потім готуємо кляр. Господині готують його різними способами. У цьому рецепті ми скористаємося наступним: яйця курячі помити і по одному вбити в зручну посуд, туди ж додати борошно пару десертних ложок і трохи водички, маса повинна бути густа, обов'язково посолити і приперчити.

Якщо кляру буде недостатньо, то зробіть ще порцію. Потім маку відварені суцвіття цвітної капусти в кляр і смажимо в киплячому рослинному маслі. Приємного апетиту.