Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати котлети з тюльки?
Які котлети тільки не готують наші господині: і м'ясні, і рибні, і яєчні, і овочеві, і з різних круп. Навіть з тюльки навчилися робити котлети. Рецепт приготування настільки самобутній, що вражає своєю оригінальністю при приготуванні.

Інгредієнти: Тюлька.
Для приготування кляра: яйця курячі, сіль, борошно, перець чорний перемелений і кріп.

Процес приготування:

Багато господинь обробляють тюльку для приготування таких котлет по-різному. Одні просто миють тюльку, потім залишають голову і видаляють нутрощі. Інші ж повністю очищають її, тобто видаляють і нутрощі і голову. Стверджують, що смачно в обох варіантах. Після того як тюльку промили, треба її просушити.
Окремо приготувати кляр. Для цього змішати яйця з сіллю, перцем, дрібно покришеним кропом і невеликою кількістю борошна. Тісто для кляру повинно нагадувати по густоті сметану.

Формуємо котлетки, це найоригінальніше. Треба скористатися плоским ополоником і підхоплюючи зазвичай для однієї котлетки п'ять, а то і сім тюлек, опускати в кляр, а потім вже викладати на розігріту з маслом для смаження сковорідку. Смажити до красивої бурштинової скоринки. Такі котлети гарні з печеною картоплею або пюре.

Приємного апетиту!