Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Компоти » Яблучно - брусничний компот

Яблучно - брусничний компот

Компот. Це назва напою відомо багатьом з дитинства, якщо не всім. Але перерахувати назва всіх видів компотів, навряд чи хто зможе. Але родзинка компотів не в різноманітність видів, а смак і користь. Як говориться: готуй сани влітку. Це висловлювання, підходить до варіння компотів. Але компот корисно і приємно пити не тільки в зимовий час. У будь-який час року це гарна підмога будь магазинного соку і газованій воді. Яблучно - брусничний компот один з безліч видів відрізняється високим вмістом корисних речовин.


 

Інгредієнти для яблучно - брусничного компоту:

 1. Брусниці/2 кг.
 2. Очищених яблук/1 кг. (можна замінити грушею)
 3. Цукор/1 кг
 4. Вода/4 л.

Інвентар для приготування яблучно - полуничного компоту:

 1. Каструлька.
 2. Миска.
 3. Плитка.
 4. Ніж.
 5. Спиця.
 6. Ваги.
 7. Вимірювальний ківш.
   

 

Приготування яблуко - брусничного компоту:

Крок 1: вибираємо брусницю.

красива я.

Зверніть увагу, при виборі брусниці на її вид. Вона повинна мати вигляд стиглої ягоди, і в ній не повинно бути гнилих або підгнилих ягід.


Крок 2: вибираємо яблуко.

зелене задоволення.

Хоча нам може підійти будь-який сорт яблук сортів яблук налічується більше 10 000 тисяч. Все-таки краще віддати перевагу зеленим видами, так як в них міститься більше, такого елемента як залізо і різних вітамінів.


Крок 3: підготовка інгредієнтів.

часточки.

Після того, як ми вибрали брусницю, і яблуко ми робимо наступним чином. Брусницю ми ретельно вимиваємо і просушуємо, так само чинимо і з яблуком. Яблуко нарізаємо на сім, вісім часточок попередньо вирізавши серединку. Потім кладемо в воду, додаємо лимонної кислоти (5 р. На 1 л. води, для того щоб нарізане яблуко не потемніло.


Крок 4: варимо компот

радість дитинства.

Розчиняємо цукор в окропі, поступово додаємо, яблука і варимо до тих пір, поки часточки легко не стануть зісковзувати з спиці. Виймаємо зварені яблука і у відвар кладемо брусницю. Відварюємо до прозорого виду, потім виймаємо  її. Для того щоб закатати компот беремо укладаємо шарами в банку варену фрукти і ягоди, кип'ятимо наш сік, збираємо піну, заливаємо в банки швидко закриваємо. Стерилізація банок  відбувається протягом (30 м.) при температурі (80 р.).


Крок 5: подаємо компот.

уталяем спрагу.

Як можна подавати компот? Їли це святковий вечір вашої дитини, або у вас зібралося енну кількість друзів, то можна розлити по певній кількості склянок розставивши їх на підносі, піднос застелити барвистою серветкою.  Перевагу віддайте високих склянках. Можна додати кожному склянці з соломки і часточці лимона. Подавати охолодженим.

Приємного апетиту!


Поради:

-При виборі склянок, не слід вибирати дуже високі, так, як з них буде не цілком зручно пити.
-Якщо вам потрібно більш більшу кількість компоту збільшуйте інгредієнти пропорційно.
-Зберігайте компот в прохолодному місці, особливо актуально це в теплу пору року, бо, як він швидко може заграти.