Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Ягідно-фруктовий йогурт в мультиварці

Калорійність: 68,7 ккал  -  Час приготування: 12.0 год

Пропонуємо приготувати Вам дуже смачний десерт – свіжий, домашній ягідно– фруктовий йогурт в мультиварці. Він виходить легкий, ніжний і свіжий. Стане прекрасним десертом або полуденком для Вас і Ваших рідних. Такі йогурти дуже люблять дітки. Адже вони солодкі, повітряні і приємно пахнуть свіжими ягодами.

Інгредієнти:

350 млМолока 3,2%
350 млВершків 12%;
350 млКефіру
70 грЯблук
100 гр.Бананів
50 грЯгід

Інструкція:

Крок 1 Підготуйте всі інгредієнти. Вони повинні бути кімнатної температури. В мультиварку влийте молоко, вершки і закваску або кисле молоко. Ретельно вимийте фрукти і дрібно їх порізати. Яблука краще використовувати, попередньо знявши шкірку. Якщо любите ванільний запах, можете додати щіпку ванілі.
Крок 2 Тепер закрийте кришку пристрою. Виберіть програму «ЙОГУРТ»/»КЕФІР», а якщо такої у Вас нема – встановіть «МУЛЬТИПОВАР», температура – 40 градусів. Час приготування – від 10 до 12 годин. Тому краще завантажити всі продукти на ніч.
Крок 3Після закінчення зазначеного часу йогурт буде готовий. Його варто перемішати і прибрати в холодильник.
Крок 4Якщо не любите шматочки фруктів, або готуєте йогурт дітям, безпосередньо перед подачею, Ви можете гарненько змішати йогурт в блендері. Готовий йогурт (не перемішаний блендером) можна зберігати в холодильнику близько 4 днів.
Крок 5Якщо Ви любите солодкі йогурти, додайте трохи цукрової пудри. Такий чудовий йогурт можна готувати і з використанням спеціальної закваски. Її розчиняють в молоці з вершками і залишають сквашиваться. У цьому випадку, щоб молоко перетворилося на йогурт, буде достатньо 6 – 8 годин.
Крок 6Коли йогурт подрібнили, можна також додати ягоди. Ягодами також ножно прикрасити зверху йогурт, розкладений по банках, креманках або пиалкам порційно. Так йогурт буде виглядати більш естетично і «святково».
Крок 7Ну ось, мабуть, і все. Дуже смачний домашній йогурт готовий! Ви можете використовувати ягідно – фруктовий наповнювач, як добавку безпосередньо до готового йогурту. Адже фрукти не обов'язково додавати відразу в мультиварку. Ними можна присмачити вже готовий йогурт.
Bon Appétit!

Ягідно - фруктовий йогурт в мультиварці: відео