Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Компот із замороженої вишні в мультиварці

Калорійність: 86 ккал  -  Час приготування: 1 год

Вишня – дуже смачний і дуже корисний продукт, що приносить нам радість у літній період. Шкода, що цілий рік ми не можемо собі дозволити насолодитися цими чудовими ягодами. І як же нам бути з цим? Все досить – таки просто. Для цього Вам буде потрібно заморозити ягоди порційно для використання їх взимку в різних стравах. Еслизаморозить вишню, то вона збереже майже всі свої корисні складові.

За смаком морожена вишня нічим не гірше свіжої вишні. Її властивості складно переоцінити тим людям, які страждають від недокрів'я або у кого захворювання дихальної системи. Також як і свіжі ягоди вишні, так і заморожені, прийнято вважати дієтичною їжею, яка містить велику кількість вітаміну С. Це робить вишню невід'ємним продуктом в зимові місяці.

Для використання заморожених вишень в компоті Вам потрібно просто «відфільтрувати» хороші вишні від пошкоджених. Для того, щоб приготувати компот з цих ягід, досить буде дістати їх з морозильної камери і промити за допомогою друшляка водою (вона повинна бути гарячою) і висипати їх у каструлю з гарячою
кип'яченою водою.

Інгредієнти:

1 ст.заморожених Вишень
1 ст.Цукру
2 лВоди

Інструкція:

Крок 1 В чашу мультиварки необхідно насипати заморожені вишні і додати цукор.
Крок 2 Тепер залийте водою ягоди.
Крок 3мультиварці виберете режим «Гасіння» тривалістю одна година. Після зазначеного часу дайте компоту із заморожених вишень охолонути і перелийте його в глечик.
Bon Appétit!

Компот з замороженої вишні в мультиварці: відео