Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Рис в мультиварці Вітьок

найпоширенішим гарніром по праву вважається рис. Його можна і до салату подати і до м'яса, а ще приготувати його можна з овочами або додати рагу. Варіантів безліч, смак завжди різний, а головне, що зернятка дуже поживні і корисні.

Приготувати рис в мультиварці Вітьок дуже просте, з цим впорається навіть той, хто в перший раз користується приладом. Тривалість процесу невелика, тому навіть за 20 хвилин можна створити прекрасний гарнір або просто ситне блюдо.

Склад:

  • мультичашка зерен рису;
  • дві мультичашки води;
  • сіль.

Приготування рису в мультиварці Вітьок

Як вже було сказано, мультиварка Vitek допоможе приготувати відварний рис буквально за лічені хвилини. Якщо є необхідність у більшій кількості кінцевого страви, збільшуємо мультичашки пропорційно.

Процес простий. Рис добре промиваємо і кладемо в чашу приладу.Вливаємо воду, щоб приготувати гарнір швидше, можна додати гарячої води або киплячою, додаємо сіль.

Якщо плануєте подавати рис з овочами, рекомендує додати спеції, трави. Наприклад, можна покласти трохи куркуми і розмарину.

Закриваємо кришку і підбираємо відповідний режим, наприклад, «плов/рис/гречка» тривалість готування рису в мультиварці Вітьок в загальному складе близько 30 хвилин.

Цей рецепт підходить для звичайних сортів рису, якщо ж потрібно приготувати щось екзотичне, тоді скористайтеся рекомендаціями на етикетці або на пакеті.