Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Ароматне яблучне повидло в мультиварці

Калорійність: 203,0 ккал  -  Час приготування: 2.35 год

Із закінченням літа та початком осені, всі ми переходимо на приготування заготовок на зиму. Сьогодні хотілося б поділитися з Вами рецептом дуже солодкого, смачного і ароматного яблучного повидла в мультиварці.

Таке повидло, звичайно можна і не закочувати в банки, а просто зберігати в холодильнику. Але воно виходить настільки смачним, що довго в холодильнику точно не простоїть. Чим ароматніше і смачніше Ви виберіть сорт яблук для приготування повидла, тим смачніше воно вийде.

Краще всього для повидла використовувати домашні сорти яблук. Також важливим етапом приготування є очищення від шкірки яблук. Якщо Ви готуєте повидло в мультиварці, чищення яблук залишиться для Вас найскладнішим етапом. Адже в мультиварці повидло не вимагає Вашого постійного контролю. Воно не пригорає, не википає, Вам абсолютно не потрібно постійно регулювати температуру. Просто виберіть потрібний режим, і сміливо займайтеся своїми справами.

Представлений нами рецепт підходить більше для зберігання повидла в холодильнику. Якщо вирішите заготовити його на зиму — просто додайте більше цукру.

Отже, щоб приготувати ароматну яблучне повидло в мультиварці, Вам буде потрібно.

Інгредієнти:

3,0 кгЯблук
1,0 кгЦукрового піску
40 грЖелфикса

Інструкція:

Крок 1 Візьміть 3 кг стиглих яблук. Краще всього підійдуть домашні яблука. Сорти яблук краще брати кисло-солодкі. Яблука необхідно вимити й обсушити. Якщо Ваші яблука трохи зіпсовані або биті, нічого страшного – все це Ви легко одріжете ножем.
Крок 2 Яблука потрібно очистити від серцевин і шкірки. Також обріжте всі частини з «дефектами». Потім потрібно порізати яблука невеликими шматочками. Всі порізані яблука перекладіть в чашу мультиварки. Всі яблука відразу у Вас не влізуть в мультиварку.
Крок 3Поставте прилад на програму «ГАСІННЯ» - 60 хвилин. Готуйте яблука під закритою кришкою. Води та іншої рідини ні в якому разі не додавайте – яблука пустять сік. Коли вони трохи осядуть – додайте решту яблук.
Крок 4Тепер всипте до яблук 900 грам цукру. Добре перемішайте. Готуйте на програмі «ГАСІННЯ» ще 60 хвилин під закритою кришкою. Зазначеного вище часу має бути достатньо, щоб яблука перетворилися в однорідне пюре і потемніли. Якщо цього не сталося – час приготування потрібно збільшити на 15 – 20 хвилин або більше, поки не буде досягнута потрібна консистенція.
Крок 5Візьміть желфикс, змішайте з рештою цукровим піском. Це необхідно для того, щоб цукор і желюючі речовини змішалися і рівномірно розподілилися по всьому повидла. Інакше, у Вас можуть утворюватися грудочки. Добре розмішайте все і залиште на 30 хвилин в мультиварці, щоб повидло загусло.
Крок 6Готове повидло слід розлити в банки чи контейнера для подальшого зберігання. Ви можете використовувати повидло для приготування випічки, а також просто намазувати на батон або булочки.
Bon Appétit!

Ароматне яблучне повидло в мультиварці: відео