Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Шість суперфудов, які варто спробувати в 2016 році

Шість суперфудов, які варто спробувати в 2016 році

Вважається, що за суперфудами, тобто продуктами, що володіють унікальним біохімічним складом, майбутнє. Які з них варто спробувати в 2016 році і де їх купити? Читайте в нашому огляді.
Новий рік завжди відкриває перед нами щось нове. Ми прагнемо стати кращими, почати правильно і збалансовано харчуватися, займатися спортом і більше часу приділяти догляду за собою. Не останнє місце в наших прагненнях до здорового способу життя займає вживання продуктів, що володіють особливими властивостями.

Серед любителів здорового харчування такі продукти прийнято називати суперфудами, хоча цей термін і не є науковим. У них зосереджено неймовірна кількість вітамінів і мікроелементів, і концентрація їх значно вище, ніж в інших продуктах.

Можна констатувати справжній бум суперфудов, докотилась до Росії останні кілька років, але наука не стоїть на місці. Вчені, вивчаючи різні, найчастіше екзотичні продукти, відкривають все нові їх властивості. Про багатьох таких продуктах ми вже розповідали в нашому огляді. Сьогодні ми поговоримо про останні відкриття в цій області, а також про тих 6 суперфудах, які обов'язково потрібно спробувати в новому році.
1. Спіруліна

Спіруліна — найдавніше у світі рослина, вціліле саме завдяки своєму унікальному біохімічним складом. У ній міститься неймовірна кількість вітамінів, мінералів, амінокислот і рослинних ферментів, які позитивно впливають на всі системи організму: імунну, видільну, серцево-судинну та нервову. Можна використовувати у вигляді таблеток або порошку, додаючи, наприклад, в салати.

Приблизна ціна: 650 рублів за 125 грамів
Де придбати: інтернет-магазин Ecotopia

2. Маку перуанська

Корінь цієї рослини у вигляді порошку додають в їжу, наприклад, у салати, супи і навіть випічку. Він допомагає боротися з багатьма хворобами, але особливо хороший для жіночого здоров'я, лікування безпліддя і врегулювання проблем інтимного характеру, так як корінь маки є відмінним афродизіаком.

Приблизна ціна: 1090 рублів за 100 грамів
Де придбати: інтернет-магазин Superfood
3. Каму-Каму

Каму-каму являють собою невеликі плоди, що нагадують аґрус. Головне їх достоїнство — рекордну кількість вітаміну С, а також наявність різних амінокислот. Регулярне додавання перемелених плодів каму-каму в смузі, каші або йогурти підтримає вашу імунну систему, підвищить концентрацію уваги, захистить серце і судини.

Приблизна ціна: 800 рублів за 100 грамів
Де придбати: інтернет-магазин Ecotopia

4. Маття (матчу)

Існує 2 варіанти прочитання його назви, але мова йде про зелений порошковому чаї. Саме він і використовується в традиційних чайних церемоніях. Маття містить багато амінокислот, які легко засвоюються організмом. Він є потужним антиоксидантом, прискорює обмін речовин і сприяє розщепленню жирів. Регулярне вживання цього чаю підвищить тонус і життєві сили.

Приблизна ціна: 430 рублів за 100 грамів
Де придбати: інтернет-магазин Korshop
5. Лукуму

Невеликий солодкий плід родом з Південної Америки. Його можна вживати як в натуральному вигляді, так і у формі порошку. За смаком він нагадує всім знайомий десерт крем-брюле і багатий кальцієм і бета-каротин, який покращує роботу імунної системи. Спробуйте подрібнити в блендері 2-3 стиглих і попередньо заморожених банана, додавши трохи лукуму, і домашнє корисне морозиво зі смаком крем-брюле готово.

Приблизна ціна: 600 рублів за 100 грамів
Де придбати: інтернет-магазин Ecotopia

6. Хлорела

Хлорела — це одноклітинна зелена водорість, що росте в основному в прісних водоймах. Вона є відмінним джерелом рослинного білка, володіє антиоксидантними властивостями і надає могутню ощелачивающее дію на організм. Крім того, регулярне вживання хлорели, наприклад, у формі порошку, який можна додавати в смузі і салати, відмінно очищає печінку.

Приблизна ціна: 900 рублів за 100 грамів
Де придбати: інтернет-магазин Ecotopia