Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Шість продуктів, які не можна заморожувати

Шість продуктів, які не можна заморожувати


Коли на термометрі температура починає підніматися вище 25 градусів, продукти псуються набагато швидше. У цій ситуації цілком зрозуміло бажання господарів постаратися зберегти їх як можна довше смачними і корисними. Ідеальне рішення для цієї мети – морозильна камера.

Далеко не кожен продукт слід зберігати в морозилці, інакше це може призвести до вкрай небажаних для вас наслідків. Щоб захистити смакові рецептори і здоров'я, представляємо список продуктів, які ні в якому разі не можна заморожувати.


Яйця

Яйця категорично не слід зберігати в морозильній камері. По-перше, рідина всередині яйця може замерзнути, що призведе до тріщин шкаралупи і, як наслідок, до небажаних бактерій, які можуть минути шкаралупу і потрапити всередину. По-друге, навіть якщо така неприємність не станеться, яйце в будь-якому разі стане грубіше і неприємна на смак.


Водомісткими продукти

Тримайте продукти, які містять у собі багато води, подалі від морозильної камери, особливо в тому випадку, якщо перед вживанням ви збираєтеся їх розморожувати. Вони втрачають свою форму і смак. Замість солодкого соковитого кавуна ви будете "задовольнятися" ягодою з прісною незрозумілим смаком.


Трави

Приблизно така ж ситуація з травами. Вони перетворяться на кашу, коли розтануть. Більш того, неприємний темно-коричневий колір прийде на зміну аппетитному зеленому.


Молочні продукти

Улюблені нами йогурти, молоко, кефір, сметана і м'які сири повинні уникнути долі бути в морозильнику. Вони обов'язково згорнуться і стануть непридатні до вживання. Це цілком може загрожувати харчовим отруєнням.


М'ясо і морепродукти

Здавалося б, де ще зберігати ці продукти? Все вірно, морозильна камера підходить як не можна краще. Але тут потрібно звернути увагу на важливий нюанс: якщо ви дістали м'ясо, розморозили його, а потім передумали і вирішили покласти назад в морозильну камеру, краще цього не робіть. У кращому випадку м'ясо буде несмачним і жорстким, а в гіршому - ви отримаєте отруєння.


Соуси на основі яєць

Майонез, безе, заварні креми і ще величезна кількість кремів і соусів, які приготовані на основі яйця, приречені на провал, якщо ви раптом вирішите їх заморозити. Це призведе до руйнування емульсії. Як підсумок - відбудеться розподіл інгредієнтів.