Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Десерти » Морозиво » Смажене морозиво

Смажене морозиво

Як не дивно, смажене морозиво бере початок у самому Китаї. Такий десерт найчастіше називають екзотичним. Назва цієї страви привертає дуже багато уваги. Створюється враження, що його приготування вкрай складно, але це тільки припущення. Адже смажене морозиво робиться найпростішим способом.  Так як же готуватися це цікаве блюдо? Як врахувати всі нюанси? Ось для такого випадку Ви потрапили до нас на сайт.

Інгредієнти для приготування смаженого морозива:

  1. Морозиво - 0,5 кг. або 1кг., в залежності скільки хочете отримати порцій;
  2. Кокосова стружка;
  3. Яйця - 3шт.;
  4. Панірувальні сухарі.

Інвентар:

  1. Тарілка;
  2. Каструля;
  3. Ніж.

Приготування смаженого морозива.

Крок 1: Приготуємо всі інгредієнти.

Для того, щоб почати готувати морозиво, потрібно заморозити як можна сильніше. А перед тим, як ми його виймемо з холодильника, приготуємо всі добавки для смаження. Для цього знадобиться насипати по різних тарілках збиті яйця, кокосову стружку і панірувальні сухарі.

А от зараз будемо працювати дуже швидко, інакше заморозимо собі руки, морозиво адже у нас страшенно холодне. Не дістаючи наш продукт з кульочка, нарізаємо його рівномірно по 5 сантиметрів кожен. 


Крок 2: Обсмажуємо морозиво.

Ось тільки зараз знімаємо пакет і оперативненько обволікає кожен шматочок в приготованих заправках. Першим шаром у нас буде кокосова стружка; другим виявиться збите яйце; а третій, завершальний, окунем в сухарі. І у Вас вийде таке незвичайне і привабливе морозиво. Не поспішайте його пробувати - воно ще не готове.

А тепер, складаємо всі порції на тарілку і ставимо в морозилку до остаточного замерзання. Тому що, якщо ми не виконаємо це дія, при жарінні воно просто-напросто витече. Десь після півгодини ми підходимо до завершення, а саме смажимо морозиво у фритюрі. Для цього потрібно налити близько половини каструлі  рафінованої  масла і поставити трохи розігрітися.  Як тільки масло розігрілося, опускаємо заморожене морозиво в каструлю. Обсмажуємо його не довго, щоб не пересмажити, на кожну сторону виходить за 20 секунд. 

За цей час морозиво всередині тане, а от зверху залишається підсмажена шкурочка. Таким чином, маса всередині холодна, а зверху тепла. Дуже унікальне поєднання. 


Крок 3: Подаємо до столу.

Морозиво готове і чекає подачі до столу. Будьте впевнені, такий десерт нікого не отавит байдужим. 

Приємного апетиту!


Поради: 

-  Не чекайте, поки скоринка охолоне, як тільки морозиво було приготовлено, не втрачаючи часу, підносьте до столу. Остиглим воно не дасть такий чудовий ефект.

-  Це морозиво чудово піде з яким-небудь джемом або варенням.

-  Також вид морозива обираєте Ви самі, навіть можна використовувати і шоколадне.