Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати капучіно з пінкою?
Якщо ви любите капучіно і зовсім не вмієте готувати цей напій, прочитайте запропонований рецепт. Капучіно з пінкою готується не складно, на приготування піде чотири хвилини - не більше.


Отже, нам потрібно три ложечки розчинної або натуральної меленої кави, підлогу чашки окропу, цукор за бажанням і сто п'ятдесят мл молока. Кориця на розсуд.

Як готувати капучіно з пінкою: в чашку всыпаете три чайні ложки розчинної кави і заливаємо окропом (пів чашки, не більше). Перемішуємо і даємо протягом хвилини настоятися. Сюди відразу ж можна і цукор насипати. Якщо ви використовуєте натуральна кава - всипайте три чайні ложечки кави в чашку і також залийте окропом. Через дві хвилини процідіть кави (заварка не потрібна).

Поки кава настоюється, займемося приготуванням пінки для капучино. Молоко гріємо до температури не вище вісімдесят градусів. Гаряче молоко переливаємо у френч-прес і протягом двох хвилин інтенсивно збиваємо молоко. Просто піднімаємо і опускаємо поршень. За дві хвилини збивається стійка піна.

Переливаємо в склянку кави, зверху ложечкою молочну пінку накладаємо. Домашній капучіно з пінкою готовий.