Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується салат Уолдорф?
Салат Уолдорф - класичний салат американської кухні. До складу салату входять волоські горіхи, злегка підсмажені в сковорідці, черешкова або кореневої селера і яблука. Інгредієнтів мало, але смак салату Уолдорф - чудовий!


Інгредієнти для салату Уолдорф: два солодкі яблучка, корінець або три великих черешка селери, один лимон (потрібен буде лише його сік), горіхів волоських три чверті склянки. Для заправки знадобиться сметана або вершки. Можна також заправляти салат майонезом - тоді він буде більш ситним. Прикрашається Уолдорф свіжими бубочками винограду.

Як готувати: селеру нарізати красивими смужками. Яблука подрібнюються соломкою, але від зіткнення з металом і повітрям вони можуть швидко потемніти, щоб цього не сталося - полийте подрібнені яблучка лимонним соком.

Горішки очистити і поламати на дрібні шматочки, потім вони обсмажуються. Змішуються горішки, яблучка і селеру, додається заправка і перемішується. Солі не додається. Салат Уолдорф залишилося тільки прикрасити виноградом і подати до столу. Приємного!