Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати домашній йогурт?
Корисний, смачний, поживний домашній йогурт можна приготувати вдома. Для цього знадобиться молоко, суха закваска і 5 - 6 годин часу.


Отже, купуємо на ринку у бабусі домашнє коров'яче молоко, доводимо до кипіння його і охолодити до теплого стану. З магазинного молочка теж можна приготувати йогурт, але натуральне коров'яче - у пріоритеті.

В тепле молочко необхідно всипати суху закваску "Наріне". Закваска містить до п'ятдесяти різний бактерій, надзвичайно корисних для організму людини. Розмішуємо 10 грамів закваски в молоці, накриваємо кришкою каструльку (або банку), накриваємо теплим рушником і зверху ковдрою закутуємо.

Можна банку з молоком і закваскою поставити на батарею. Через 5 годин ви отримаєте страшенний натуральний йогурт, солодкий на смак, корисний сприятливо впливає на флору кишечника.

Якщо у вас немає сухої закваски, купуйте в супермаркеті звичайний йогурт "Данон", заливаєте його в молоко. Далі все за рецептом, як описано вище. Також через 5 - 6 годин ви отримаєте чудовий десерт, який точно сподобається дитині і дорослим.
Приємного!