Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати цукерки на основі нуту?
Подібний незвичайний рецепт цукерок підходить для харчування в піст, адже в якості основи для них використовується горох нут. По своєму смаку ця солодкість чимось нагадує смак халви в шоколаді, ну а здогадатися з чого виготовлені ці цукерочки насправді практично неможливо.

Список необхідних інгредієнтів для таких цукерок: один з половиною стакан вареного або консервованого гороху нут, три столових ложки кунжутної пасти (або ж замість неї можна використовувати будь-горіхову пасту), три столові ложки меду, невеликий щіпки солі і ваніліну, а крім цього 225 грамів гіркого шоколаду (не містить тваринних жирів).


В чашу блендера необхідно викласти всі перераховані в рецепті інгредієнти за винятком гіркого шоколаду і все це подрібнити і перемішати до отримання однорідної і досить густої маси (тут важливо не переборщити з кількістю доданого меду і пасти). Невелику частину шоколаду (близько двох столових ложок) потрібно дрібно порубати, додати до основної маси і ретельно все розмішати, після чого сформувати невеликі кульки, викласти їх на дощечку чи блюдо і відправити на годину в морозилку.
Решті слід розтопити шоколад на водяній бані і, не знімаючи його, занурювати в шоколад замерзлі кульки-цукерки і викладати їх на пергамент до застигання шоколадної оболонки.