Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати десерт за 30 секунд?
Ви все правильно прочитали, десерт готується саме за тридцять секунд в мікрохвильовій печі. Називається десерт незвично і навіть з якоюсь часткою романтики "Плаваючий острів".


Що потрібно для його приготування, це білки свіжих курячих яєць, шоколад чорний чи молочний, цукор ... і більше нічого.

Як готується "Плаваючий острів": три курячих яйця розбиваємо і відокремлюємо білки. Дуже акуратно, жовток, навіть його частину, не повинен потрапити в білки. Збиваємо три білка на повільній швидкості і невеликими порціями всипаємо вісімдесят грамів цукру. Як тільки весь пісок доданий до білків - збільшуйте максимально швидкість, в результаті повинна вийти досить щільна меренга.

Третину шоколадки потрібно подрібнити ножем на середні або дрібні шматочки, тут розмір не важливий. Головне не розтоплювати, а саме подрібнити. Тепер в білкову масу додаємо шоколад, перемішуємо, розкладаємо по формах. Висоту формочок лише на третину можна наповнювати, маса буде сильно збільшуватися в мікрохвильовці.

Ставимо формочки на 30 секунд на повну потужність в духовку, ні однією секундою більше не перетримуємо! Виймаємо, пробуємо і дивуємося! Можна перевалити десерт в плоске блюдце.

Приємного!