Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати сирні кульки з виноградом?
Така оригінальна, незвичайна і надзвичайно смачна закуска чудово підійде в якості вишуканого пригощання, для святкового або ж романтичної вечері - найніжніші кульки з гострого смаку сиру в поєднанні з охолодженим виноградом створюють неповторний смак, а особливо в якості закуски до келиху вина!
Приготування таких закусочних сирних кульок з виноградом дуже навіть просте, так і продуктів для цього потрібно зовсім небагато.

Отже, щоб приготувати це блюдо вам буде необхідно взяти наступні компоненти: великий солодкий виноград (бажано зупинити свій вибір на синьому винограді, адже так страви буде ефектніше виглядати - контраст темного винограду і світлого сиру), 140 г сирного сиру з зеленню, 40 г гострого сиру з цвіллю, а також приблизно 120 грамів фісташок в шкаралупі, які потім потрібно буде очистити.


Сир з цвіллю потрібно гарненько змішати з сирним сиром і отриману масу охолодити. Виноград слід ретельно вимити, злегка підсушити і обірвати з гілочки, якщо він з кісточками, то їх доведеться видалити, злегка надрізавши кожну виноградину. Фісташки звільнити від шкаралупи і дрібно нарізати.
Ягідки винограду необхідно обліпити сирною сумішшю, оформивши у вигляді невеликої кульки і обваляти в подрібнених фісташках. Готові кульки поставити в холодильник.