Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується желе з йогурту?
Звичайний йогурт можна перетворити в чудове святкове ласощі - в желе. Такий десерт цілком підійде в якості заключного частування на святковий стіл.


Для приготування желе з йогурту потрібно желатин в пластиночках, один стакан холодної води, 800 грам йогурту і цукор, плюс ваші улюблені ягідки. Найкраще для такого желе купити в'ялені сухофрукти, вони не розкиснути, як заморожені або свіжі.

Йогурт можна купити магазинний, на свій розсуд і смак наповнювач вибрати, а можна самостійно приготувати, заквасив молоко сухими живими бактеріями. Вже через три години буде смачний йогурт, який можна перетворювати в желе.

З приводу "перетворення": желатин в пластинках слід залити водою, потім ретельно розмішати, нагріти, але не кип'ятити. Остудити і дати охолонути.

Потім воду з розведеним желатином з йогуртом розмішуємо, додаємо в'ялені сухофрукти, додаємо ваніль або корицю. У формочки красиві розкладаємо йогурт, заправлений желатином, ставимо в холодильник, через п'ять годин можна буде пригощати своїх гостей цим десертом. Зберігати не більше двох днів у холодильнику.
Приємного!