Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готуються котлети з горбуші і сиру?
найсмачніші котлети - з червоної риби. Вони максимально корисні і для діток і для батьків. Пропоную один цікавий варіант приготування котлет з горбуші.


Цікавий даний рецепт на мій погляд тим, що у фарш додається сирок. По мимо сирка у фарш закладається зелень дрібно рубана, яйце, сіль і хліб.

Інгредієнти: філе горбуші пів кіло, сиру домашнього грам триста, шматочок хліба, яйце одне,луковичка дрібна одна, петрушка, сіль. Паніровка з сухарів і масло рослинне для смаження.

Фарш готуємо, поєднуючи всі інгредієнти і перекрутивши в м'ясорубці (в ідеалі це набагато легше блендером зробити), цибулька, перш ніж до фаршу додати, злегка обсмажуємо. Фарш виходить м'яким, однорідним. Котлетки формуем в паніровці обвалюємо. Можна замість сухарів борошно використовувати, різниці особливої немає.

Смажимо котлети, потім трохи протушиваем в невеликій кількості води (на два пальці в сотейник до котлеткам наливаємо і тушкуємо під кришкою). Можна не гасити, але тоді прожарити їх потрібно до повної готовності у рослинній олії.
Приємного!