Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати сливовий штрудель в лаваші?
Готується десерт з даного рецептом напрочуд швидко завдяки тому, що як стає зрозуміло з його назви, морочитися з тестом не доведеться і робиться штрудель із звичайного, купленого заздалегідь в магазині тонкого лаваша. В якості начинки в запропонованому рецепті використовуються сливи, але думаю, що їх цілком можна замінити іншими придатними фруктами або ягодами.

Таким чином, щоб приготувати такий штрудель вам знадобляться такі продукти: два тонких лаваша, половина кілограма свіжих слив, приблизно півтори склянки цукрового піску, два яйця, три столові ложки виноградного оцту і цукрова пудра.


До склянки цукрового піску необхідно додати виноградний оцет і розмішати масу, після чого поставити на невеликий вогонь, довести все до кипіння і повного розчинення цукру. Сливи добре вимити і розрізати на невеликі шматочки (приблизно на 8 частин кожну), а потім акуратно додати їх до киплячої цукрової суміші і варити все разом деякий час.
Яйця слід збивати з половиною склянки цукру до тих пір, поки маса не збільшиться в об'ємі в 2,5-3 рази.
Розстелити два лаваша таким чином, щоб був один поверх іншого і змастити їх дуже рясно яєчно-цукрової сумішшю, а потім розподілити по них начинку з слив. Після цього скачати все в рулет і відправити штрудель в розігріту духовку хвилин на 20.
Готовий гарячий штрудель посипати цукровою пудрою.