Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити домашній шоколадний лікер?
Такий дуже цікавий, смачний і абсолютно жіночий алкогольний напій з неповторним шоколадним ароматом досить легко і просто можна приготувати самостійно в домашніх умовах, правда наполягати його потрібно дуже довгий час. Рецепт цей до того ж, на мій погляд, особливо актуальний саме зараз, напередодні весни та Жіночого свята!

Отже, для того, щоб зробити домашній шоколадний лікер вам знадобиться: дві плитки чорного шоколаду, півтора літра горілки (або ж можна взяти спирт, але тоді доведеться коригувати фортеця напою додаванням більшої кількості води), невелика щіпка ваніліну, дві склянки молока, один кілограм цукрового піску і приблизно 300 мілілітрів води.


Весь шоколад необхідно натерти на самій дрібній тертці і після цього залити його горілкою (спиртом) і додати ванілін. Отриману масу добре розмішати і залишити настоюватися протягом семи днів, при цьому кожен день ємність з напоєм треба по кілька разів збовтувати.
Після закінчення тижня суміш молока, води і цукру підігріти і розмішувати до повного розчинення цукру, а потім довести до кипіння і зняти з вогню. Почекати поки вийшов сироп охолоне, змішати з настоявшимся шоколадним напоєм, після чого гарненько збовтати отриманий лікер і залишити настоятися ще, причому на цей раз на два-три тижні. Потім профільтрувати напій і витримати ще протягом тижня-двох.