Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як можна приготувати курячий сальтисон?
Готується курячий сальтисон за даним рецептом дуже і дуже легко, а виходить він просто чудово смачним!

Для приготування сальтисона вам знадобиться наступний набір продуктів: курка, вагою трохи більше кілограма або ж можна брати не цілу курку, а її частини (ніжки, стегенця, гомілки), 20 г желатину, половина чайної ложки меленого чорного перцю, близько однієї чайної ложки солі і інші спеції за вашим смаком і вибором. Також необхідні дві каструлі різних розмірів, щоб готувати страву на водяній бані.


Спочатку цілу курку необхідно порізати її на невеликі шматочки. Потім додати до курки чорний перець і сіль, а також інші приправи і желатин, все добре перемішати і після цього скласти в каструлю і, накривши каструлю кришкою, варити на водяній бані протягом приблизно двох-трьох годин (курку слід довести до готовності), при необхідності потрібно доливати воду як в нижню каструлю, так і до шматочків курки.
Після цього підготовлену курку потрібно звільнити від кісточок і м'ясо скласти в чистий пакет від молока або соку і залити туди ж залишився курячий бульйон, попередньо проціджений. Зверху пакет з майбутнім сальтисоном чим-небудь прикрити (шматочком фольги, наприклад) і поставити в холодильник для застигання приблизно на 6-8 годин.
Пакет розрізати і дістати готову страву.