Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як смачно приготувати лосось смажений?
Розповідати і доводити корисність червоної риби буде, мабуть, буде зайво. Оскільки практично всі знають, що таке червона риба, який вид риб зазвичай називають червоною, які корисні мікроелементи і вітаміни містить цей продукт. А ось на способах приготування цієї диво риби можна зупинитися. Оскільки існує значна кількість рецептів страв, в основі яких лежить саме червона риба. У нашому випадку це лосось.


Інгредієнти:

Лосось, спеції і сіль, лимон.

Процес приготування:

Рибу за цим рецептом ми будемо просто смажити. Адже лосось настільки самодостатній, що зайві маніпуляції з цією рибою будуть недоречні. Тому відмовимося додавати сири, овочі тощо. А приготуємо просто смажений лосось.

Стейки лосося треба промити, а потім промокнути серветкою. Тепер нагріваємо сковороду і обов'язково беремо з не пригорающим покриттям, оскільки смажити ми її буде без єдиної краплі жиру. Адже лосось і так жирна риба, тому додавати будь-який жир буде зайвим.

Стейки присолити і поперчити. Потім викласти на прогріту сковороду. І готувати близько 7 - 10 хвилин на одній стороні, потім перевернути і готувати ще 7 - 10 хвилин. Всі риба готова.

Тепер можна викласти її на тарілку і полити соком лимона, прикрасити помідорами і лимоном.