Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як заготовити щавель на зиму?
Багато дуже люблять зелені борщі, в яких незмінним і головним інгредієнтом є щавель. Але час збору свіжого щавлю дуже обмежено, тому запасливі господині намагаються його зберегти подовше, щоб до самої весни свою сім'ю пригощати смачними зеленими щами.


Заготовляють кожен по-різному - хтось промиває щавель і трохи просушивши, складає в пакети і зберігає в морозильнику. Хтось же висушує промиті листя щавлю. Але можна заготовити консервований щавель і зберігати його в коморі.

Інгредієнти: щавель, зелень (цибуля зелена, кріп, петрушка), сіль із розрахунку 1,5 ч. ложки на ½ літра отриманої суміші.

Процес приготування:

Листя щавлю треба ретельно промити, після цього засипати їх у киплячу воду на 3 хвилини, після чого відкидати на друшляк. Відстояну зелень треба перетерти, щоб видалити всі волокна. Потім перекласти пюре з щавлю в каструлю, влити трохи рідини, що залишилася після щавлю, насипати кріп, петрушку, цибулю зелений і додати сіль. Все перемішати і проварити близько 10 хвилин. Після цього треба заповнити цією масою стерилізовані банки і закатати.