Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як готується десерт баваруа?
Вишуканий десерт баваруа готується просто і швидко, по консистенції баваруа нагадує желе з молока. Ось рецепт приготування:


Продукти необхідні: молока двісті грам, три жовтки, кориця, сорок - п'ятдесят грам цукру і п'ять грамів желатину, ваніль за бажанням і сто п'ятдесят грамів густих свіжих вершків.

Як готувати баваруа.
Для початку молоко доводимо до кипіння, постійно розмішуємо, потім вимикаємо вогонь і додаємо в молоко трохи кориці (паличка або екстракт), накриваємо кришкою каструльку і даємо молока охолонути, заодно і просочитися ароматом кориці.

Жовтки збиваємо з цукром, желатин у воді (окрема посудина) розчиняємо, змішуємо розтерті жовтки і молоко, знову ставимо каструльку на вогонь і доводимо до кипіння. Необхідно заважати постійно, оскільки маса буде швидко загусати.

Потім в цю масу (трохи остигнула) додаємо желатин, помішуємо, додаємо збиті вершки, все до однорідної консистенції розмішуємо.
Баваруа готове, розливаємо по формах, ставимо в холодильник перед подачею на стіл перевертаємо формочки на десертні блюдця. Подаємо десерт з кавою.
Приємного!