Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » На які моменти потрібно звернути увагу при виборі гарного сала?
Всім відомо, що сало є висококалорійним продуктом, в якому міститься багато жирів. Це дуже корисний продукт харчування. Сало потрібно обов'язково є в прохолодну пору року.


Головне - це правильно підібрати сало. Для цього треба спочатку звернути увагу на зовнішній вигляд сала, враховувати колір і відсутності щетини. Сало за кольором повинна бути рожевого або вершково-білого кольору.

Не варто брати сало, якщо колір його синюватий або сіруватий. Обов'язково сало потрібно понюхати. Якщо сало буде мати не дуже приємний запах, який абсолютно не характерний для сала, то таке сало краще не брати, та навіть кулінарна обробка не зможе допомогти виправити цей недолік.

найсмачніше - спинне сало або сало, яке зрізано з боковин. Не потрібно брати сало черевне, так як він жорсткувате і таке сало дуже важко жувати.

Для того, щоб перевірити якість сала можна скористатися дерев'яною лучиною або сірником. Для цього її потрібно увіткнути між шкірою і м'якоттю сала. Якщо сірник входить легко, немов у вершкове масло, то значить, сало хороше і його можна вживати. Коли у сала дуже товста шкура, то таке сало не слід вживати в кулінарії.

Слідуючи таким нехитрим радам, ви завжди можете з легкістю купувати гарне і смачне сало, тим самим радуючи себе і своїх близьких.

Приємного апетиту!