Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як планувати меню на наступний день?
Для добре збалансованого і правильного прийому їжі обов'язковою умовою було і залишається грамотне складання меню. При плануванні меню можна уникнути тих неприємних сюрпризів, коли доводиться в аварійному порядку підчищати холодильник від вже прострочених продуктів. Тоді як якщо б з них вчасно приготували обід, такий розвиток подій можна було б попередити.

Отже, перш ніж бігти в магазин за новою партією продуктів, краще заглянути в холодильник і оцінити його вміст полиць. Як правило, в стандартному варіанті потрібно приготувати три основних страви.
Перегляньте овочі, ті які свіжіше можна з'їсти і в сирому вигляді. А ось вже трохи пожухлі можна приготувати овочеве рагу. Якщо сир почав засихати, то можна приготувати звичайні грінки з сиром і тоді сир не пропаде.
У вас є куряча грудка - це взагалі чудово, треба відварити з неї бульйон. М'ясо дістати. А на бульйоні можна зварити легкий супчик, який також можна покласти сир, тоді він вже буде сирним, покласти овочі - буде вже овочевим, покласти вермішель - буде вермішелевий. Краще всього не використовувати весь бульйон відразу, а розділити його, наприклад, на три частини. Дві інші розлити по банках і покласти в морозилку.
А от з грудки можна приготувати салат або порізати на медальйони і полити горіховим соусом, а можна просто перекрутити на м'ясорубці, потім обсмажити з цибулею, от і вийшла чудова начинка для млинців або ж можна зробити макарони по-флотськи.
А якщо у вас є зелений лук, то це взагалі удача. Всі ми знаємо, що є треба свіжим, поки пір'я не почали засихати. Тому сміливо помийте його, потім дрібно наріжте, додайте куряче яєчко, соду трохи, сіль, трохи кефіру і борошно, замісити тісто, воно повинно бути густе. Після цього смажимо на сковороді, як млинці. Ну, дуже смачно. Головне і цибулю врятований. Такі млинці можна робити і з ріпчастої цибулі, його також треба дрібно порубати.
Та багато інших страв може підказати наша фантазія, головне почати планувати своє меню.